Yanık İzi – Kübra Atay

Yanık İzi – Kübra Atay ın yeni kitabı raflarda okuyucularla buluştu.

“Hayatımıza giren insanların hepsi aslında birer yanık izi olarak kalıyor ruhumuzda. Yanıkların dereceleri olduğu gibi onlarda birer dereceye sahip oluyor kalbimizde. Bazıları kısa süreli acı verip görünmeyecek derecede kaybolurken bazıları ise uzun vadeli olup sancılı süreçlerle hiç geçmeyecekmiş gibi hissettiriyorlar.”

“Fakat geçmez dediğimiz yanıklar bile bir süre sonra acı vermemeye başlıyor ve sonunda da büyük ya da küçük yalnızca birer yanık izi olarak kalıyor. Bu yüzden unutmamalıyız ki hayatımıza giren herkesin bizde bıraktığı küçük ya da büyük izler mutlaka olur ama eninde sonunda acısı geçer. “

“Geçmez dediklerimiz bile geçer. Mesela o ize baktığımızda hiçbir zaman ilk başta hissettiğimiz acıyı hissetmeyiz. Hatta bir zaman sonra o izler beynimizde de kalbimizde de silikleşir. Zaten önemli olanda o izlerden aldığımız ders. Unutmayalım herkesin ruhunda ders aldığı birden çok yanık izi var.”

Yanık İzi – Kübra Atay

Kitap Tanıtım

“Hayatımıza giren insanların hepsi aslında birer yanık izi olarak kalıyor ruhumuzda. Yanıkların dereceleri olduğu gibi onlarda birer dereceye sahip oluyor kalbimizde. Bazıları kısa süreli acı verip görünmeyecek derecede kaybolurken bazıları ise uzun vadeli olup sancılı süreçlerle hiç geçmeyecekmiş gibi hissettiriyorlar.” “Fakat geçmez dediğimiz yanıklar bile bir süre sonra acı vermemeye başlıyor ve sonunda da büyük ya da küçük yalnızca birer yanık izi olarak kalıyor. Bu yüzden unutmamalıyız ki hayatımıza giren herkesin bizde bıraktığı küçük ya da büyük izler mutlaka olur ama eninde sonunda acısı geçer. ” “Geçmez dediklerimiz bile geçer. Mesela o ize baktığımızda hiçbir zaman ilk başta hissettiğimiz acıyı hissetmeyiz. Hatta bir zaman sonra o izler beynimizde de kalbimizde de silikleşir. Zaten önemli olanda o izlerden aldığımız ders. Unutmayalım herkesin ruhunda ders aldığı birden çok yanık izi var.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*