Web Youtube İmalat Montaj Kanalı Yeni İş Fikirleri

Web Youtube İmalat Montaj Kanalı; Özel üyelikle çalışan bir web sitesi kurulur. Youtube platformunda kurulan bir kanalda montaj ve imalatı yapılacak ürünlerin üretim aşamaları videolu anlatımla ayrıntılı olarak yayınlanır.

Web YouTube İmalat Portal İle Takı tasarımdan Tekstile Geniş Yelpaze

Montaj ve üretimi yapılacak sektöre göre iş ve ürünler üzerinde gerekli teknik bilgiye sahip özel kriterlere sahip (Örneğin Elketronik devre imalatı için; Elektrik Elektronik mühendisleri ve teknikerleri belge ibrazı yaparak siteye üye olabilirler.) Web sitesine üye olup montaj yapacağı kadar ürün depozitosunu sisteme yatıran üyelere demonte olarak kargo ile gönderilir.

Web YouTube İmalat Portal Üyeleri Kendilerine Ait Küçük Atölyelerde Kurabilir

Videolar yardımı ile montajı sağlanan ürünler yine kargo ile şirkete gönderilir. Şirkette kontrol departmanı ürünleri kontrol edip onay verdiklerinde montaj ücretleri üyelerin hesabına yatırılır. Her üye depozito oranında ürün talep eder. Sistemden ayrılmak istediklerinde depozitoları kendilerine iade edilir.

Web YouTube İmalat Portal Her Sektörde Uygulanabilir

Web Youtube İmalat Montaj Kanalı ile İşveren ihtiyacı doğrultusunda üretim yaptırırken bu kadar personeli bünyesinde istihdam ettiğinde yapacağı ekstra maliyetlerden (Yemek, ulaşım, mekan, sgk vb) tasarruf sağlamış olur.

Web YouTube İmalat Portal İle Kazan Kazan Sistemi

Web Youtube İmalat sistemi ile üyeler kendi belirledikleri mekanlarda esnek çalışma saatlerinde bireysel üretim yaparak gelir elde edebilir. Kendi ekiplerini kurarak küçük ölçekli işletmelere dönüşebilirler.

Yeni İş Fikirleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*