Bir Kırık Gençlik Hikayesi – Ayşe Demir

Bir Kırık Gençlik Hikayesi – Ayşe Demir in kitabı okurlarla buluştu. “Birçok hayat hikâyesi dinledim, hepsinin de beni muhakkak etkileyen bir tarafı olurdu. Ama bu hikâye beni daha çok etkilemişti. İnsanın, defalarca aynı yalanlara nasıl kandığını görmüştüm, eksiklerini tamamlamak için kimlerden medet umduğunu öğrenmiştim. “

“Bu hikâye, her insanı körü körüne yargılamamayı öğretti bana, doğup büyüdüğümüz ortamın insanı şekillendirdiğini gösterdi, dış etkenlerin bir yere kadar önemli olduğunu gösterdi. Yine, masamın başında düşüncelere dalmıştım o loş ışıklar aydınlatıyordu penceremi, sevmenin ama gerçekten sevmenin, sevilmenin değerini bir kez daha anlamıştım.”

“Bazı insanlar gerçekten sevemiyor ve hatta sevmeyi de bilmiyor. Böyle insanlar sevilmenin de ne demek olduğunu anlamıyorlar sadece egolarını tatmin ediyorlar, vazgeçilmez sanıyorlar kendilerini oysa kimse vazgeçilmez değil…”

Bir Kırık Gençlik Hikayesi – Ayşe Demir

Kitap Tanıtım

Bir Kırık Gençlik Hikayesi – Ayşe Demir in kitabı okurlarla buluştu. “Birçok hayat hikâyesi dinledim, hepsinin de beni muhakkak etkileyen bir tarafı olurdu. Ama bu hikâye beni daha çok etkilemişti. İnsanın, defalarca aynı yalanlara nasıl kandığını görmüştüm, eksiklerini tamamlamak için kimlerden medet umduğunu öğrenmiştim.”Bu hikâye, her insanı körü körüne yargılamamayı öğretti bana, doğup büyüdüğümüz ortamın insanı şekillendirdiğini gösterdi, dış etkenlerin bir yere kadar önemli olduğunu gösterdi. Yine, masamın başında düşüncelere dalmıştım o loş ışıklar aydınlatıyordu penceremi, sevmenin ama gerçekten sevmenin, sevilmenin değerini bir kez daha anlamıştım.” “”Bazı insanlar gerçekten sevemiyor ve hatta sevmeyi de bilmiyor. Böyle insanlar sevilmenin de ne demek olduğunu anlamıyorlar sadece egolarını tatmin ediyorlar, vazgeçilmez sanıyorlar kendilerini oysa kimse vazgeçilmez deği.” Ayşe Demir; 1992 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde doğan yazar; Lise öğrenimini İskenderun, Üniversiteyi Sakarya Üniversitesi iletişim fakültesinde tamamlamıştır. Yazarlık eğitimi almış olan yazar; okumayı ve yazmayı seven bir ailede büyüdüğü için küçük yaşlardan beri hikayeler kurgulayıp yazmaktadır. Aynı zamanda, yaşam koçluğu eğitimi ve kişisel gelişim koçluğu eğitimi almıştır. Şu an Ankara’da ikamet eden yazar; evli ve bir çocuk annesidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*